New Body Clinic

nowe logo New Body Clinic 2 1New Body Clinic to miejsce kameralne, gdzie komfort Klienta jest najważniejszy. Łączy w sobie nowoczesne strefy: pielęgnacji twarzy, ciała oraz tradycję i korzenie Spa, czyli orientalną strefę masaży i rytuałów. W strefie twarzy polecamy zabiegi pielęgnacyjne, złuszczające oraz modelujące okolice twarzy, szyi i dekoltu. Strefa pielęgnacji ciała to zabiegi z wykorzystaniem urządzeń najwyższej technologii – modelujących, ujędrniających i wyszczuplających sylwetkę, skuteczne także w walce z cellulitem oraz liftingujących.


New Body Clinic, tel: (22) 322 50 55
Więcej na: www.newbodyclinic.pl

Organic Farma Zdrowia

organicPierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. W swojej ofercie posiada 21 sklepów w 9 miastach Polski. Zakupy w ORGANIC Farma Zdrowia robi już prawie 1 milion klientów rocznie. Wśród sprzedawanych produktów możną znaleźć ekologiczną żywność, ekologiczne kosmetyki oraz ekologiczne środki czystości – w sumie ok. 4,5 tys. artykułów, w tym najlepsze krajowe i europejskie marki organic. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna. 

Więcej na: http://www.organicmarket.pl

Poradnia Specjalistyczna High-Med

highmed

W Przychodni Specjalistyczna High-Med o Państwa zdrowie holistycznie zadba profesjonalny zespół lekarzy. Proponujemy porady i zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii, usg ortopedyczne i wiele innych. Znajdziecie Państwo tu wyjątkowe połączenie specjalistów i najnowocześniejszego sprzętu do pielęgnacji twarzy i ciała. NASZ ATUT TO SKUTECZNOŚĆ!

Poradnia Specjalistyczna High-Med, tel: (22) 865-77-50 
Więcej na: www.high-med.pl

Ekosfera24.pl

f f 11720 72341 copy

Ekosfera powstała z inspiracji pobytem w zaprzyjaźnionym gospodarstwie ekologicznym. Zafascynowała nas inna jakość życia ludzi, którzy „wyznają” ekologię i wprowadzają ją we wszystkie dziedziny życia. Sklep www.ekosfera24.pl (wcześniej ekosfera.pl) działa od 1 października 2004r.

Naszym celem jest promowanie ekologicznego stylu życia. A to oznacza, że ważne są dla nas nie tylko ekologiczne certyfikaty produktów spożywczych, środków czystości, kosmetyków. Równie istotne wartości to dbałość o harmonię i piękno otoczenia człowieka i jego wnętrza, życie zgodne z naturalnymi rytmami natury, postawa szacunku i przyjaźni wobec przyrody, umiejętność zatrzymania się i odczucia wszystkimi zmysłami jej bogactwa - kolorów, smaków, zapachów...


Więcej na: http://www.ekosfera24.pl

Centrum Pomocy Profesjonalnej

182809 1269972937073 n

Centrum Pomocy Profesjonalnej zostało stworzone, aby w przyjaznym otoczeniu mogli Państwo korzystać z różnych form pomocy psychologicznej, a w razie potrzeby skonsultować problem z lekarzem psychiatrą, seksuologiem lub innym specjalistą w danej dziedzinie. 
Udzielamy pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym. W jednym miejscu proponujemy różne modele pracy psychoterapeutycznej, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb zgłaszających się do nas osób. W razie potrzeby wspólnie, w zespole, konsultujemy problem pacjenta, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka jest najwłaściwsze i daje najlepsze efekty.

W ramach działalności CPP proponujemy różne formy pomocy:

 "Znajdź czas dla siebie!"

CPP to doświadczeni lekarze i terapeuci, którzy poświęcą Ci czas i uwagę. To miejsce, w którym otrzymasz profesjonalną diagnozę i pomoc w rozwiązywaniu problemów. To czas, w którym możesz nauczyć się, jak mądrze i świadomie żyć. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Uszanujemy twoją prywatność. Dzieląc się doświadczeniem, postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.


Więcej na: http://www.cpp.eu

Mrs. Sporty Kabaty

a

Mrs.Sporty jest klubem sportowym, w którym w sąsiedztwie swojego domu oraz w gronie przyjaciół i innych Pań będziesz mogła spędzić miło czas, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla swojego ciała. Jednak miła atmosfera oraz wspólne ćwiczenia, które umożliwiają wymianę zdań, doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości to nie wszystko co znajdziesz w Mrs. Sporty...

Mrs. Sporty Warszawa Kabaty, tel: (22) 401 18 18
Więcej na: www.mrssporty.pl/club562

LightBox

lightbox

LightBox Sp. z o.o. jest czołową firmą na rynku producentów gotowych posiłków dostarczanych pod wskazany adres.

Z uwagi na filozofię prowadzonej działalności, odbiegającą od założeń przyjmowanych przez inne firmy dostarczające gotowe zestawy posiłków, oferta LightBox przewyższa przyjęte na rynku standardy składem jakościowym, urozmaiceniem, wartością odżywczą, smakiem i warunkami produkcji oferowanej diety. Dotyczy to wszystkich oferowanych diet – Optimum, No Fish i Vege.

Opracowując nasze zestawy poszukiwaliśmy oryginalnych, ciekawych receptur potraw, które mogłyby być stosowane nie tylko w odchudzaniu, ale również w profilaktyce chorób dietozależnych, a przede wszystkim chorób naczyniowo-sercowych, w tym miażdżycy i nadciśnienia, dyslipidemii, cukrzycy typu 2, osteoporozy, zespołu bezdechu nocnego, kamicy pęcherzyka żółciowego, choroby refleksowej przełyku i chorób nowotworowych.

Więcej na: http://www.lightbox.pl/

Centrum Kultury Fizycznej Bielany

ckf

Świetna kondycja!
Klub fitness, siłownia, aerobic, taniec, gimnastyka…Dla młodszych, młodych i wiecznie młodych… Dla wszystkich i dla każdego – bez względu na wiek i rozmiar bicepsa! Pod okiem fachowych instruktorów i w rodzinnej, sympatycznej atmosferze....

Centrum Kultury Fizycznej Bielany, tel: (22) 864 20 69
Więcej na: www.ckf-bielany.pl